Rewanż za minetkę – jak zrobić pierwszego loda

Wiem ze sprawa może wydawać się dość blacha ale jednak . Mam 19 lat ze swoim chłopakiem jestem już 2 lata , Bardzo się kochamy i regularnie uprawiamy seks. Mój facet regularnie robi mi minetkę , niestety ja osobiście mam blokadę przed rewanżem. On to rozumie ale widzę ze jednak mu zależny na tego rodzaju pieszczotach. Ogólnie mam blokadę, ze zrobię to źle , albo jakoś go zawiodę .Bo nie wiem czy trzeba wykazać się jakimiś umiejętnościami czy tez wystarczy jego męskość włożyć po prostu do ust?

Bardzo się kochamy i regularnie uprawiamy seks

Wiem ze sprawa może wydawać się dość blacha ale jednak. Mam 19 lat ze swoim chłopakiem jestem już 2 lata, bardzo się kochamy i regularnie uprawiamy seks. Mój facet regularnie robi mi minetkę, niestety ja osobiście mam blokadę przed rewanżem. On to rozumie ale widzę ze jednak mu zależny na tego rodzaju pieszczotach. Ogólnie mam blokadę, ze zrobię to źle , albo jakoś go zawiodę .Bo nie wiem czy trzeba wykazać się jakimiś umiejętnościami czy tez wystarczy jego męskość włożyć po prostu do ust?

Jak robić loda?

Odrobinę pomogły porno, ale głównie to po prostu obserwowałam reakcje mojego faceta na poszczególne pieszczoty. Z czasem coś dodajesz, czasami przeciągasz i kombinujesz i idzie coraz lepiej. Najlepsza jest rozmowa, porozmawiaj z partnerem o swoich obawach, niech sam Cię pokieruje jak lubi najbardziej. Nic na siłę, spróbować możesz zawsze a przy tym zobaczysz jego reakcję tzn czy jest mu dobrze jeżeli nie to po prostu postaraj się z nim porozmawiać otwarcie…moim zdaniem on powinien to uszanować wesprzeć Cię w tym tym bardziej że robisz to pierwszy raz i nie masz pojęcia co i jak a on z pewnością da Ci wskazówki

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*